Hostele Polska

HOSTEL AUGUSTÓWKA

Mieszczący się w zacisznym miejscu Warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Nieopodal jeziora Czerniakowskiego

 

Hostel Augustówka to mieszczący się na Mokotowie obiekt, dedykowany dla pracowników, współpracujących firm. Gościmy osoby z takich państw jak: Ukraina, Rosja, Białoruś oraz Gruzja. Jest to względnie spokojne miejsce, położone nieopodal Jeziora Czerniakowskie. Co ciekawe, patrząc z perspektywy mapy, plaża mieści się dokładnie na przeciwko wejścia do hostelu.

 
 
10 km
40 min

HOSTEL AUGUSTÓWKA - WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Trans Alps Adventure
HOSTEL AUGUSTÓWKA

Zaciszne miejsce

WYPOCZYNEK

W tym miejscu uciekniesz od zgiełku miasta. Nie słychać samochodów, jedynie przelatujące samoloty. Nieopodal znajduje się Rezerwat przyrody Jeziorko Czerniakowskie. Jest to największy zbiornik naturalny na terenie Warszawy. Brzeg jest dobrze zorganizowany. Wokół prowadzi ścieżka rowerowa. Jest tu plaża i łąka z altaną, pod którą można się schować od skwaru słonecznego lata. Są tu specjalne, wyznaczone miejsca do rybołówstwa oraz zakotwiczone łodzie, które można wypożyczyć. Idealne miejsce na spacer i wypoczynek. W jeziorze można bezpiecznie pływać.

PRACA

Dzięki świetnej lokalizacji, względem dzielnic Warszawy to miejsce idealne dla twojej firmy. Pracownicy bardzo sobie je cenią. Część pomieszczeń jest o podwyższonym standardzie i oferuje dostęp do telewizji cyfrowej, nadawanej z satelt: ASTRA oraz HOT BIRD. Dzięki temu, mogą oglądać swoje ulubione programy w rodzimym języku.

UDOGODNIENIA

Obiekt jest świetnie zorganizowany. Posiada całodobową ochronę oraz recepcję otwartą do późnych godzin. Pokoje są dobrze wyposażone. Nie brakuje tu szafek, stołów i krzeseł. Na każdym piętrze zlokalizowana jest kuchnia, jadalnia, łazienki, prysznice, pralki. Nasz personel codziennie dba o czystość wszystkich pomieszczeń. Goście różnych nacji zajmują inne części budynku dzięki temu możemy zagwarantować spokojny i bezpieczny pobyt.

  • Jezioro - 15 min spacerkiem

  • Biedronka - 12 min autobusem

  • Przystanek autobusowy - 1 min pieszo

Useful Information
Hostel Augustowka

ZAWITAJ U NAS

Znajdź nas

Hostele Polska Sp. z o. o.    ul. Nowogrodzka 68    02-014 Warszawa    NIP: 7010895137    REGON: 381948175   ;
telefon: +48 699 852 022    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.