HOSTELE POLSKA

Finezja
Rezydencja Słońca

Miejsce dedykowane osobom preferującym wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

 

Trwa uruchamianie systemu rezerwacji...

Wypoczynek i Rehabilitacja

 

Idealne miejsce dla osób ceniących sobie dyskretną elegancję, komfortowe warunki oraz naturalne piękno Polskiego Wybrzeża.

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, które spełni wysokie wymagania, co do jakości świadczonych usług oraz profesjonalnego a zarazem rodzinnego podejścia do Gości, to nasza oferta z pewnością spotka się z Państwa zainteresowaniem. Oferujemy hotelowy standard wykończenia obiektu oraz niezwykły klimat panujący w Rezydencji.

Niewątpliwą zaletą naszego Pensjonatu jest jego usytuowanie względem linii brzegowej Bałtyku, bowiem znajduje się ona zaledwie w odległości 100 m od plaży. Droga na plażę przechodzi przez plac będący  jednocześnie deptakiem przystrojonym bujną roślinnością, na którym stoi Replika Krzyża z Giewontu.

Pensjonat będący prawdziwą oazą spokoju, jest nie tylko idealnym miejscem dla osób poszukujących miejsca o charakterze wypoczynkowym, ale także dla osób chcących skorzystać z oferty rehabilitacyjnej.

 
Trans Alps Adventure
FINEZJA REZYDENCJA SŁOŃCA

Rezydencja Słońca

Pustkowo

Pensjonat zlokalizowany jest w niewielkiej miejscowości Pustkowo położonej nad samym morzem w Gminie Rewal. Niewątpliwą zaletą naszej Rezydencji jest jej usytuowanie względem linii brzegowej Bałtyku, bowiem znajduje się ona zaledwie w odległości 100 m od plaży. Droga na plażę przechodzi przez plac będący jednocześnie deptakiem przystrojonym bujną roślinnością, na którym stoi Replika Krzyża z Giewontu.

Wysoki standard

Oferujemy naszym Gościom hotelowy standard wykończenia Pensjonatu oraz niezwykły klimat panujący w Rezydencji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 35 przestronnych, jasnych i niezwykle funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów jedno, dwu oraz trzyosobowych o zróżnicowanym metrażu od 17,5m² do 59m², znajdujących się w strzeżonym, całorocznym obiekcie. Zarówno pokoje jak i sam obiekt w pełni dostosowane są do wymogów naszych Gości. W każdym oferowanym przez nas apartamencie znajduje się łazienka i szafa z aneksem kuchennym, TV LCD.

Wczasy dla Seniorów

Dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia oferowane Turnusy dla Seniorów w części medycznej są bezpłatne. Opłacie podlega jedynie świadczenie socjalne, które realizowane są w naszym urokliwym Pensjonacie. Pensjonat oddalony jest 200 metrów od piaszczystej plaży, która otrzymała znak Błękitnej Flagi, honorując tym samym piękno i czystość plaży symbolem najczystsze plaże w europie.

Turnusy Rehabilitacyjne

Z racji położenia Pensjonatu, w którym realizowane są świadczenia proponujemy Państwu Turnusy Rehabilitacyjne nad morzem Bałtyckim. Turnusy w części świadczeń zdrowotnych finansowane są ze strony Narodowego Funduszu Zdrowia. Jakość udzielanych przez nas świadczeń potwierdza spełnienie wszelkich wymogów jakościowych postawionych przed nami ze strony AOK (Allgemeine Ortskrankenkasse – ogólne niemieckie ubezpieczenia lokalne), który kieruje do nas swoich Pacjentów od 2012 roku.

Prowadzimy kompleksową rehabilitację po urazach, kontuzjach, wypadkach jak i profilaktykę. Bazę świadczeń stanowi 14 gabinetów specjalistyczno-zabiegowych z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii oraz sala gimnastyczna o powierzchni 130 m2. 

Useful Information
FINEZJA REZYDENCJA SŁOŃCA

Energia morza

Zabiegi w ramach NFZ

Świadczenia realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Lekarskiej Ambulatoryjnej Opieki Rehabilitacyjnej oraz Fizjoterapii Ambulatoryjnej.

Baza zabiegowa Centrum podlega ciągłej modernizacji i jest uzupełniana o sprzęt, który spełnia wysokie wymagania Unii Europejskiej. Zabiegi układane są w taki sposób, by Pacjent w ciągu dnia mógł otrzymać kilka świadczeń, pamiętając jednak, iż dla zapewnienia prawidłowego przebiegu leczenia, zabiegi winny odbywać się w odpowiednich powtarzalnych okresach właściwych dla specyfiki schorzenia oraz właściwości udzielanego świadczenia.

Turnusy Rehabilitacyjne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu aktywną rehabilitację, połączoną z elementami wypoczynku. Turnusy rehabilitacyjne oferowane przez nasz pensjonat, posiadają program zawierający elementy rehabilitacji zgodnej z rodzajem schorzenia Pacjenta z uwzględnieniem zajęć indywidualnych i grupowych.

W naszej jednostce medycznej nie obowiązuje rejonizacja a nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy wymagają opieki zarówno w ramach świadczeń gwarantowanych, jak i świadczeń komercyjnych.

Rehabilitacja Ogólnoustrojowa

Rehabilitacja ogólnoustrojowa to kompleksowa rehabilitacja narządu ruchu, szczególnie w przypadku istnienia wskazań ortopedycznych (po urazach, po zabiegach operacyjnych, w przypadkach schorzeń przewlekłych), a także neurologicznych, reumatologicznych i onkologicznych.

Czas trwania rehabilitacji na warunkach oddziału wynosi od 3 do 6 tygodni. Dla osób ubezpieczonych, świadczenia medyczne wykonywane są bezpłatnie, wymagane jest natomiast uiszczenie opłaty za usługi socjalne

Useful Information
FINEZJA REZYDENCJA SŁOŃCA

Zawitaj u nas

IdoSell Booking Widget

Trwa uruchamianie systemu rezerwacji...

Znajdź nas

Hostele Polska Sp. z o. o.    ul. Nowogrodzka 68    02-014 Warszawa    NIP: 7010895137    REGON: 381948175   ;
telefon: +48 699 852 022    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.